Бізнес

Підприємці до мера:«Набридло дивитися на все це і слухати вашу брехню!»

Зранку 7 травня до ратуші завітали близько 50 підприємців промислового ринку. Людей збурила відповідь на їхнє колективне звернення щодо робочої групи з вивчення та вирішення питання роботи промислового ринку по вул. Валовій, 20 за підписом керуючого справами виконавчого комітету.

На сходах маґістрату один із заступників міського голови їх спинив, мовляв, чого прийшли без запрошення? Потім пробували перенести розмову на 14 год. Але підприємці не погодилися.

Отож, всі зібралися у сесійній залі. Змучений мер Юрій Гамар після дня Ангела погоджувався на всі умови підприємців, недоречно почав хвалитись, що закупили техніку для СКП «Об’єднане», насос для водоканалу… Його зупинили, мовляв, що говорить не по суті, що не прийшли слухати його спічі, а вимагають конкретних дій з боку міської влади щодо створення комунального ринку в Самборі. Міський голова ніби погодився на це і сказав, що він «за», але чомусь, перебуваючи два роки на посаді, ця справа ні на крок не просунулась.

На нашу думку, єдиною перепоною у створенні комунального ринку є депутат та директор ТзОВ «Ринок-сервіс» Іван Денькович. Підприємці стверджують, що Іван Степанович давно поклав око на промисловий ринок, прагне розробити новий детальний план території. Про це ми писали ще 1 грудня минулого року. Тоді детально описали про це беззаконня, що в планах, а на промисловому ринку вже є намальований великий торговий комплекс. Принагідно нагадаємо, що відкрито кримінальне провадження по підписанню договору-оренди землі під продуктовим ринком за адресою Валова, 28. Тоді мер, не маючи на це права, одноосібно підписав договір оренди землі під продуктовим ринком. Також правоохоронці розслідують забудову торговими кіосками землі позаду ринку, обабіч вул.Торгової.

Підприємець Ярослава Хомик чітко висловила свої претензії в очі меру: «Ми не віримо, що виконавчий комітет без вашого відома надав таку відповідь. Нехай пан Денькович забере собі з базару все, що він купив для цього, але землю залишить місту. Тому потрібно створювати ще одне комунальне підприємство, яке приноситиме місту прибутки.Тоді не будуть ходити медики, освітяни чи інші бюджетники просити кошти. Як так можна працювати? Невже вам не соромно? Ми втомилися чути від вас постійну брехню! Ви просто маніпулюєте людьми. Що ви робите в цьому місті? Пане мер, ви ж казали, що Копиляк такий «страшний корупціонер» у Самборі, але він своє слово тримав. Але такі «патрійоти» не давали людині працювати... Просто набридло дивитися вже на це все і ту брехню вашу слухати!

...Я не боюся того, бо ви думали, що люди тихенько все проковтнуть і на тому завершиться. Я маю право це сказати, бо я самбірчанка і не та, що має якісь свої інтереси, а просто самбірчанка».

Віктор Шупер-підприємець сказав, що місту потрібен бюджет, і міський голова прекрасно це знає. А щоб наповнювати, потрібно мати комунальний ринок. Це курка, яка несе золоті яйця. І питання ринку давно б вирішилося, якби Іван Денькович не був депутатом... Серед обранців, на думку пана Шупера, зібралася купа злодіїв, які захищають свій злодійський бізнес або далі провадять його. «Опустили Революцію Гідності нижче плінтуса і Самооборону, якої, по суті, вже нема. Пан Різун навіть не писав заяву на вступ в організацію самооборони, а зараз він керує нею. Ярослав Різун просто захищає інтереси мера, а не громади...»

Були і закиди з боку підприємців, що Юрій Гамар, будучи головою Самооборони, перевіряв садочки, чи нема там корупції; магазини, чи не продається там горілка… А чому зараз, будучи міським головою, мовчить, що один Денькович хоче забрати цілий базар і багато людей залишаться без роботи, без основного заробітку… Понад два роки вашої каденції, а лишень була створена робоча група, за цей час пан Денькович встиг підрихтувати свої документи.

Пані Ярослава принесла і показала меру листівку з його ж передвиборчою програмою, в якій - майбутній мер розвиватиме комунальні підприємства... А підприємці і намагаються створити комунальний ринок для міста та наповнювати бюджет. Та міська влада за два роки так і нічого для цього не зробила. Ще на початку каденції була створена робоча група щодо вивчення цієї ситуації. Але голову цієї робочої групи, тодішнього першого заступника Ірину Курлятович звільнили. Можливо, вказали на ратушні двері і через тему ринку.

Пан мер бідкався, що серед депутатів у нього нема більшості. Однак для премій міському голові та його свитці більшість знайшлася, як і для виведення неугодних членів виконкому з його складу; для ввезення сміття були голоси; для призначення заступників також знайшлися… А для ринку нема???

Понад два роки діяльності Юрія Гамара на посаді Самбірського міського голови і для комунального ринку зумів створити лише робочу групу. Прикро…

Гаряча дискусія тривала у сесійній залі. Вирішили створити робочу групу, яка за два тижні має напрацювати пропозиції. У її складі – 8 підприємців.

Підприємці вважають, що міська рада «поплила» в інший бік...

Зараз на сторінці

На сайті 189 гостей та користувачі відсутні

Користувачі
3
Статті
251
Перегляди статей
288870
FB
G+