Спорт

Після двох перемог – поразка та нічия

У матчах 5-го туру чемпіонату Львівської області серед команд Прем’єр-ліги без несподіванок не обійшлося, та й взагалі – у більшості матчів точилася надзвичайно вперта боротьба.

Ще й сезон не набрав розгону, а у ФК «Самбір» вже два «проколи». Після перемоги над «Феніксом-Стефано» у Підмонастирі нашу команду спіткали дві втрати очок. 2 травня у домашньому матчі ФК «Самбір» з рахунком 0:1 поступився добротвірському «Енергетику».

Дехто називає такий казус «перемінним успіхом». Прикро, що майже цілий поєдинок самбірчани тримали гольову посуху, а на 87-ій хвилині дозволили добротвірцям розпечатати свої ворота! Поразка у рідних стінах вдвічі більше б’є по амбіціях, адже домашні трибуни мають бути фортецею для команди, в якій вона має демонструвати характер та тішити рідних уболівальників. Але маємо те, що маємо...

Надіємось, що тренерський штаб зробить правильні висновки, знайде відповідні слова для мотивації. Не годиться нашій команді поступатися сільським колективам.

Нині «Юність» (с.Гійче, Жовківського району) – лідер чемпіонату Львівщини серед колективів Прем’єр-ліги. Сподіваємось, що незабаром її наздожене і ФК «Самбір» з його традиціями та всеукраїнською репутацією.

Минулої неділі, 6 травня, вище згадані сільські спортсмени на власному полі екзаменували наших. Не сказав би, що іспит гостям вдався, бо рахунок – 1:1. На 60-ій хвилині Андрій Шакалець зрівняв рахунок, бо за 5 хвилин до того Гійче вийшло вперед. Самбірчани не дали лідеру забезпечити собі переконливе перше місце.

А у суботу, 12 травня, ФК «Самбір» прийматиме «Кордію» (Муроване), яка на останньому місці без жодного набраного очка.
Наша команда наразі посідає 7 сходинку у турнірній таблиці, маючи у активі сім очок, та відстає від лідера на чотири пункти.