Спорт

Юні футболісти Рудок - переможці міжнародного турніру

Молодіжну футбольну команду (хлопці 2005-2007 р.н.) м. Рудки запросили на міжнародний футбольний турнір, який проходив у м. Радимно (Республіка Польща).

Участь юних футболістів у такому престижному турніру став можливим завдяки співпраці Рудківської міської ради (тепер ОТГ) з м. Радимно. Угода передбачає обмін молоддю, спортивними делегаціями, а також керівниками міст та ґмін Польщі. Суперниками рудківчан були дитячі команди польських міст Жешува, Ярослава, Перемишля, Радимна.

Поєдинки пройшли цікаво, напружено. Все ж, у чесній спортивній боротьбі на міжнародному турнірі команда наших юних футболістів здобула перемогу і привезла додому почесний кубок.

Нагадаємо, що до складу команди входили учні Рудківської гімназії та ЗСШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного. Цікаво, що з титулом «Кращий гравець турніру» повернувся додому Володимир Черкаський.

За словами голови Рудківської міської ОТГ Івана Лозинського, у рамках поглиблення співпраці з польськими партнерами через тиждень до Рудок приїде група дітей зі шкіл ґміни Фредрополь.

Зараз на сторінці

На сайті 164 гостей та користувачі відсутні

Користувачі
3
Статті
251
Перегляди статей
288862
FB
G+