Суспільство

На Самбірщині зароджують молочний сільськогосподарський кооператив

Управління агропромислового розвитку Самбірської райдержадміністрації зробила перші кроки для створення в районі сільськогосподарського молочного обслуговуючого кооперативу.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Щодо цього відбулись установчі збори, в яких узяли участь голови фермерських господарств району та представники молочних сімейних ферм, які розвиваються на Самбірщині.

Зі слів начальника районного управління агропромислового розвитку Миколи Аннича, молочний кооператив – це об’єднання власників корів для спільної заготівлі та збуту молока. Він допоможе людям, які займаються молочним тваринництвом, організуватися і поліпшити загальний доступ до ринку збуту своєї продукції.

Важливим є те, що за наявності кооперативу індивідуальні господарства можуть домовитися про спільну ціну молока і цим вплинути на переробника, разом закуповувати нове устаткування і поліпшувати продуктивність своїх корів через різні послуги і програми, які реалізовуватиме таке об’єднання.

На зборах вирішено низку організаційних питань. Майбутнім членам молочного кооперативу, зокрема, рекомендовано визначитися з його назвою.

Зараз на сторінці

На сайті 190 гостей та користувачі відсутні

Користувачі
3
Статті
251
Перегляди статей
288871
FB
G+